پشتیبان گیری قلعه

حفاظت و مدیریت داده های
مجازی،فیزیکی،بانک های اطلاعاتی،درایو،ابر

حفاظت از داده های حوزه فناوری اطلاعات

ساده. انعطاف پذیر. قابل اعتماد. قدرتمند.

Castle Backup نرم افزار کم حجم و قدرتمندی است که توسط شرکت قلعه فناوران به صورت بومی تهیه شده و به شما امکان می دهد تا از اطلاعات مهم سیستم در ساعت های مشخص عملیات پشتیبان تهیه یا بازگردان نمایید.

ویژگیهای نرم افزار CASTLE BACKUP

پشتیبان گیری از ماشین مجازی VMware ESXi 5.5,6.5,6.7,7.01

نرم افزار Castle Backup قادر به تهیه پشتیبان از ماشین مجازی Vmvare برای تمامی نسخه های 5.5،6.5،6.7 می باشد، این نرم افزار به دو روش اقدام به تهیه پشتیبان برای دیسک های مجازی میکند

پشتیبان گیری کامل Full Backup

پشتیبان گیری افزایشی Incremental Backup

پشتیبان گیری از بانک های اطلاعاتی Sql Server تمامی نسخه ها

این نرم افزار همانند تمامی نرم افزارهای پشتیبان گیری دنیا از سه روش استاندارد تهیه بکاپ (Full Backup، Differential Backup ،Log Backup) پیروی میکند که توسط نرم افزار ایجاد میگردد.
اما برخلاف تمامی نرم افزار های موجود در بازار Castle Backup بدون اینکه خودش اقدام به تهیه پشتیبان نمایید از سیاستهای تهیه بکاپ شما که در بانک اطلاعاتی Sql Server تعریف شده پیروی خواهد نمود و فقط فایلهای پشتیبانی که توسط Sql Server تهیه شده را اقدام به فشرده سازی و انتقال به فضاهای ذخیره سازی خواهد نمود.

پشتیبان گیری از فولدر ها و داریو ها

نرم افزار Castle Backup قادر به تهیه پشتیبان از درایو ها و فولدرهای ویندوز به دو روش Full Backup ، Incremental backup می باشد.

سریع و آسان

عدم وابستگی به سخت افزار

فشرده سازی و رمزنگاری

کنترل صحت انتقال فایل

بعد از تهیه پشتیبان و رمزنگاری فایلها، نرم افزار به دلخواه کاربر یکی از الگوریتم های رمزنگاری (CRC-MD5-SHA1-SHA256-SHA512) را روی فایلها اعمال نموده و کد صحت فایل را ایجاد میکند، سپس نرم افزار بعد از انتقال فایلها اقدام به کنترل کد رمزنگاری روی فایل مقصد میکند در صورتی که کد بازگردان شده از ذخیره ساز با کد صحت فایل یکسان نباشد نرم افزار اقدام به ارسال مجدد آن فایل به سرور ذخیره ساز خواهند نمود.

انتقال کپی فایلها در بستر FTP

انتقال کپی فایلها در بستر FTPS

انتقال کپی فایلها در بستر شبکه Domain & workgroup

انتقال کپی فایلها به حافظه جانبی USB

انتقال کپی فایلها به Google Drive

انتقال کپی فایلها به Amazon Cloud

فشرده سازی فایلهای پشتیبان

تکه تکه کردن فایلهای فشرده شده

بازیابی اطلاعات

نرم افزار Castle Backup قادر به بازگردانی فایلهای پشتیبان Full Backup، Differential Backup ،Log Backup بانک اطلاعاتی Sql Server و ماشین مجازی به صورت خیلی راحت و سریع می باشد.